facebook חפשו אותנו בפייסבוק! www.kaytanainfo.co.il
חפשו במאגר הספקים הגדול בישראל
בתחום הקייטנות והפעילויות החינוכיות

טיול שנתי לאילת


טיול שנתי לאילת

אילת היא עיר הנופש של ישראל ולאורך השנים היא קיבעה את מעמדה גם כאתר תיירותי מומלץ לטיולים שנתיים. בדרך כלל נהוג להגיע לאילת בטיול שנתי של תיכונים ובעיקר של כיתות י"ב, בשל מספר סיבות.

הסיבה העיקרית היא המרחק של אילת משאר האזורים בארץ ושעות הנסיעה הארוכות שנדרשות מהתלמידים. יש בתי ספר שמשלבים טיול שנתי לאילת עם ביקור בקיבוצים ובמושבי הערבה, לעומת מוסדות לימוד שבהם משקיעים את היום הראשון בנסיעה ולאחר מכן מנצלים את הזמן לאטרקציות ופעילויות בתוך העיר.

סיבה נוספת לאטרקטיביות של טיול שנתי לאילת בקרב תיכונים קשורה לנושא של שבירת שגרה. תלמידי בית ספר בדרך כלל נוטים להשתעמם לקראת סוף השנה, אך הטיול השנתי מעניק להם מוטיבציה. מורים שמשתמשים בזה בצורה נכונה יכולים לגייס את התלמידים ולהפוך אותם לחלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות.

איך נערכים לטיול שנתי לאילת?

כדאי להאריך ככל האפשר את ההכנות לטיול ולשלב אותן עם שיעורים נוספים. אפשר לדוגמא לקיים שיעורי גיאוגרפיה סביב הטיול השנתי, להסביר על ים סוף ולחשוף מידע מעניין על שחרור אילת ועל הופעתה במקורות. אופציה נוספת היא לתת לתלמידים להכין עבודה לקראת טיול שנתי לאילת ולהביע את דעתם על העיר. ניתן גם להתנות את היציאה לטיול בהתנהגות טובה וכך לחנך את התלמידים בישורת האחרונה של השנה.

גם מבחינה אדמיניסטרטיבית יש משמעות מיוחדת לטיול שנתי לאילת. הלינה באילת מתבצעת בדרך כלל באחד מבתי המלון או מוסדות הארחה ייעודיים, אך קיימת אפשרות של לינת שטח במקומות המתאימים לכך. יש לדאוג לשירות הסעות מקצועי ולהצמיד את האוטובוסים לתלמידים לכל אורך הטיול. חשוב ליצור קשר עם נציגי עיריית אילת בכל מקרה של תקלה, בעיה או אירוע בטיחותי. המחנכים נדרשים לקבל אישורי יציאה לטיול ולעדכן את ההורים לגבי תשובות לשאלות הנפוצות.

לסיכום, טיול שנתי לאילת הוא ללא ספק אטרקציה ששווה את ההשקעה. אילת היא עיר מדהימה ובמסגרת חינוכית נכונה היא יכולה להציע חוויה בלתי נשכחת. הטיול מומלץ לכיתות גבוהות ובעיקר לבתי ספר תיכוניים.

 

 • הפעלות
  הפעלות
  הפעלה היא סוג של פעילות שמותאמת לצרכים חינוכיים או תרבותיים. במסגרת הפעלות ניתן לעודד ילדים ליצור קשרים חברתיים, לחשוב בצורה מקורית ובעיקר לבלות זמן א...
  קרא עוד >
 • שירותי VIP בקייטנה
  שירותי VIP בקייטנה
  קייטנות רבות מציעות פעילויות יחודיות לילדים והילדות המשתתפות בקייטנה. אולם, הלקוח שמשלם על השירותים הם ההורים. להורים יש השפעה מכרעת על בחירת הקייטנה ...
  קרא עוד >
 • אטרקציות מומלצות בצפון
  אטרקציות מומלצות בצפון
  קשה לבחור אטרקציות באזור גדול ותיירותי כמו הצפון ולכן כדאי להשתמש בהמלצות. המלצה היא אינדיקציה מצוינת לאיכות של האטרקציה, לערך המוסף שלה ולהתאמתה לקהל...
  קרא עוד >

פרסום באינדקס

לפרסום מודעה באתר עולם הקייטנות וקבלת הצעה לחבילות פרסום וקידום משתלמות במיוחד, המוקדות בקהל היעד שלך, צור קשר עם צוות האתר ותתחיל לקבל פניות כבר מחר!
פרסם מודעה באתר

הרשמה לניוזלטר