facebook חפשו אותנו בפייסבוק! www.kaytanainfo.co.il
חפשו במאגר הספקים הגדול בישראל
בתחום הקייטנות והפעילויות החינוכיות

מידע שימושי

 • הנוער העובד

  צוותי ההדרכה בקייטנות רבות, מורכבים מבני נוער. אין ספק כי בני נוער בחופשה, מהווים מאגר עובדים פוטנציאלי מצוין. הרוח הצעירה, ההיכרות עם עולמם של הילדים, הנכונות לעבוד בשכר נמוך יחסית – אלה ועוד הופכים את בני הנוער
  להמשך >
 • חוק וסדר

  בשנת ה-תש"ן חוקקה כנסת ישראל, את חוק הקייטנות (רישוי ופיקוח) הקובע, שקייטנה הינה עסק הדורש רישוי ופיקוח של משרד החינוך ושל הרשות המקומית. כל קייטנה ,שיש בה למעלה מאחד עשר ילדים, בגילאים 3-17 ותקופת הקייטנה עולה יומיים - חייבת ברישיון.
  להמשך >
 • הליך קבלת רישיון עסק

  כדי להתחיל בתהליך הבירוקרטי, על הרכזים לפנות לאגף לרישוי עסקים ברשות המקומית ולהגיש בקשה לרישוי קייטנה. הגשת הבקשה כרוכה בתשלום אגרה ומילוי טופס בקשה לרישיון. גורמי הרישוי מהם נדרש לקבל אישורים הינם: משרד החינוך, מחלקת כיבוי אש, משרד הבריאות והמשטרה.
  להמשך >
 • הכשרת כוח אדם לקייטנות

  קייטנה אינה תחליף ללימודים בבית ספר, אולם היא יוצרת מסגרת חינוכית- ערכית שתרומתה לאישיות וההתנהלות החברתית של ילדי הקייטנה, היא לאין שיעור. לכן, חשוב שיהיה מגוון רחב של פעילויות המותאמות לפי קבוצות הגיל השונות.
  להמשך >
 • כללי אצבע לשמירה על משמעת בקבוצת ילדים

  אחד הגורמים המשמעותיים, שמשפיע על הצלחת הקייטנה זו היכולת להחזיק קבוצה מבחינת משמעת. לא אצל כולם המילה "משמעת" מעוררת קונוטציות חיוביות, אך ככל שהכללים ליצירת קבוצה , שיש בה כבוד והקשבה הדדית
  להמשך >
 • קבוצות יריבות בקייטנה

  חברת ילדים, כמו מרבית החברות הבוגרות, הינה פוטנציאל לסכסוכים בינאישיים רבים. לעיתים קרובות, במהלך הקייטנה עלולות להווצר קבוצות שונות, היריבות בין הקבוצות יכולה לגלוש בקלות לאלימות מילולית ואף פיזית. פירוק המתח בין הקבוצות הינו מרכיב מרכזי בעבודה שלכם כמדריכים ומנהלי קייטנות.
  להמשך >
 • משתפים פעולה וחוסכים

  מנהל קייטנה חייב לכלכל את צעדיו בזהירות. בקלות רבה ניתן להסחף להוצאות רבות, השקעות ורכישות שעלולות למוטט את הבסיס הפיננסי עליו עומדת הקייטנה כולה. אחד הכלים החשובים שיכולים לסייע בהקטנת ההוצאות של מנהלי קייטנה הוא שיתופי פעולה.
  להמשך >
 • קייטנה מתוקצבת

  ניהול קייטנה זו אומנות. השיווק, התפעול השוטף, פתיחת מחזור קייטנה נוסף ולבסוף... הגבייה ומההורים התשלומים לספקים. אין ספק כי ניהול קייטנה, כמו ניהול כל עסק אחר דורש קבלת החלטות פיננסיות שונות. בכתבה זו נעסוק בנושא התקציב. התקציב הינו כלי חשוב מאד ביצירת הרווחים
  להמשך >
 • בפנים או בחוץ ? זאת השאלה

  כמעט בכל אסיפת צוות הנוגעת לתכנון פעילות אטרקטיבית או יום כיף עולה השאלה הנצחית-מה עדיף – פעילות פנים בתוך מתחם בית הספר או במתחם סגור סמוך, או פעילות חוץ הכוללת יציאה לטבע. לכל אחת מסגנונות הפעילויות יתרונות לעומת חסרונות.
  להמשך >
 • יצירת אוירה - היא חלק בלתי נפרד מההנאה!

  מכירים את תחושת ההחמצה שמלווה אותנו בסיום יום פעילות מושקע, אטרקציה שווה במיוחד או טיול שכבתי במסגרת הקייטנה שהחלו בקול רעש גדול והסתיימו באכזבה? - ציפינו ליותר שיתוף פעולה מצד הילדים, הרבה יותר התלהבות ובעיקר-יותר הנאה וגיבוש בסופו של יום ולא כך קרה.
  להמשך >
 • התאמה נכונה של פעילויות לגיל הקבוצה

  מתכננים טיול שכבתי? קיטנת בית ספר? יום שדה אטרקטיבי? הכי חשוב לכם שכל הילדים ייהנו ויחזרו מרוצים ומלאי חוויות. כדי שזה יקרה יש צורך בתכנון מוקדם של כמה שיותר פרטים ופריטים מיום הכיף המתוכנן ולא פחות חשוב-שכל הפעילויות יתאימו לגיל הקבוצה ולרמת הילדים. איך מתאימים את הפעילות לגיל הקבוצה?
  להמשך >
 • פעילויות לקייטנה

  בחירת פעילויות לקייטנה יכולה להיות משימה מאתגרת. איתנו תוכלו לרכז את כל הדרישות באתר אינטרנט אחד, על מנת להבטיח קייטנה בלתי נשכחת למפעילים ולילדים. הפעילויות מתאימות לטווח רחב של גילאים והן מומלצות בעיקר לתקופת החופש הגדול. עם זאת, דרך האתר שלנו תוכלו לתאם פעילויות לקייטנה בחופשת פסח או באמצע השנה.
  להמשך >

פרסום באינדקס

לפרסום מודעה באתר עולם הקייטנות וקבלת הצעה לחבילות פרסום וקידום משתלמות במיוחד, המוקדות בקהל היעד שלך, צור קשר עם צוות האתר ותתחיל לקבל פניות כבר מחר!
פרסם מודעה באתר

הרשמה לניוזלטר